البرز الکتریک آلیجی

درباره ما ...

گروه صنعتی البرز الکتریک آلیجی

گروه کارخانجات البرز الکتریک آلیجی از سال  1390 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سیم و کابل های افشان آغاز کرد و با درک به هنگام نیاز مصرف کنندگان و ورود به بازارهای رقابتی توانسته است تا در مدت کوتاهی اعتماد خریداران و مصرف کنندگان محترم را به خود جلب کند و در زمره یکی از مهم ترین تولیدکنندگان محصولات کابل های صنعتی در کشور قرار گیرد؛ به طوری که هم اکنون بسیاری از شرکت های داخلی و پروژه های مهم صنعتی کشور از خدمات تولیدی این شرکت بهره برده و در گروه مشتریان دائمی گروه تولیدی البرز الکتریک آلیجی درآمده اند.

مهندسین کارشناس

نیروی انسانی کارشناس و متخصص

استاندارهای جهانی

دریافت تمام استانداردهای بین المللی

بهترین کیفیت

استفاده از بهترین برندهای مس موجود

تجهیزات مدرن

دارای بروزترین تجهیزات صنعتی

سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی
سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی
سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی
سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی
البرز الکتریک آلیجی

کسب تمامی استانداردهای بین المللی

تمامی کالاهای تولید شده در این گروه صنعتی دارای نشان استاندارد ایران بوده و پس از طی تمامی مراحل تست فنی که در آزمایشگاه های مجهز این مجموعه انجام می شود، برای عرضه در بازار آماده و ارسال می شود.

این محصولات همچنین در رده صادراتی تولید شده و قابلیت رقابت با انواع سیم و کابل های وارداتی مشابه خارجی را دارد.

بهره مندی از نیروی انسانی کارشناس و نخبه یکی از مزیت ها و برگ برنده گروه کارخانجات البرز الکتریک آلیجی و مصداقی بر تولید محصول با کیفیت و رقابتی در داخل کشور می باشد.

البرز الکتریک آلیجی

 

هدف ما , رضایت و ایمنی مشتریان عزیز 

انواع محصولات کابل افشان این شرکت در اندازه های 2*2.5؛ 3*1.5، 4*2.5، 2*4، 5*1.5 و انواع محصولات سیم افشان شرکت نیز در اندازه های 1*1.5؛ 1*2.5؛‌1*4؛‌1*6 و 1*10 میلیمتر تولید شده و به بازارهای مصرف روانه می شود.

با توجه به نگرش مدیریت شرکت در خصوص نزدیکی به بازارهای هدف، کارخانجات مربوطه در شهرهای گرمسار و ورامین تهران راه اندازی شده و نسبت به تولید محصولات موردنیاز بازار اقدام می شود.

دفتر مرکزی و انبار شرکت واقع در خیابان لاله زار تهران، (به عنوان مهد توزیع سیم و کابل کشور) واقع شده و کارخانه و انبار نیز بوسیله سیستم های پیشرفته ارتباطی و اینترنت پرسرعت ADSL تجهیز شده است که در نتیجه مدیریت فروش این شرکت را در اخذ سفارشات و تسریع در ارائه خدمات توزیع به متقاضیان نسبت به سایر همکاران متمایز کرده است.

مدیریت فروش گروه کارخانجات البرز الکتریک آلیجی علاوه بر امکان دریافت تلفنی سفارشات یا بارگذاری سفارش خرید در وب سایت شرکت، امکان ارتباط با صفحه اینستاگرام این مجموعه به آدرس : alborzsim@ را نیز فراهم کرده و این قابلیت را ایجاد کرده است تا کلیه درخواست های مربوط به ثبت سفارشات و خرید کالا در اسرع وقت و کمترین هزینه پرداختی و زمانی ممکن انجام شود.      

مدیریت گروه کارخانجات البرز الکتریک آلیجی با توجه به توان علمی و تجربی بسیار ارزنده در زمینه سیم و کابل و اعمال سیستم نوین مدیریتی (M.I.S,5S) در سطوح مختلف شرکت و همچنین نظارت عالیه و موثر بر فرآیند انجام کار، باعث تسریع بهینه امور محوله در جهت تحقق اهداف مدون در کلیه سطوح سازمانی می باشد.

سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی
سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی

سوالات متداول

سوالی دارید ؟ ممکن است جواب سوال خود را در این بخش پیدا کنید . ما مجموعه ای از سوال هایی که بیشترین تکرار را در بخش پشتیبانی البرز الکتریک آلیجی داشته اند جمع آوری کرده ایم . در صورت پیدا نکردن جواب خود به بخش پشتیبانی پیام بدهید تا همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند .

تفاوت های کابل و سیم چیست؟

اگر بخواهیم تعریف ساده ای از تفاوت های سیم و کابل ارائه کنیم می توانیم این طور بگوییم:

سیم متشکل از یک هادی با یک لایه روکش عایقی و کابل متشکل از هادی با دو روکش ( عایق+ژاکت) است.

کابل افشان چیست؟

کابل افشان ( کابل قابل انعطاف یا کابل انعطاف پذیر) از دو یا چند  سیم تک رشته افشان تشکیل شده و در دو نوع کابل های سبک و قدرت تولید می شود.

جنس هادی این کابل ها از فلز مس بوده و عایق  به کار رفته در سیم های آن نیز در کابل های سبک آمیزه پلیمرPVC ( پی وی سی ) از نوع پلیمر PVC/D  و در کابل های افشان قدرت، آمیزه پلیمر  PVC ( پی وی سی ) از نوع پلیمر PVC/A   می باشد تشکیل شده است.

موارد استفاده از کابل افشان در کجاست؟

از کابل های افشان سبک به عنوان کابل های ورودی و اتصال در وسایل برقی ، لوازم منزل و ماشین آلاتی که دو شاخه آنها به طور ثابت به کابل نصب است و از کابل های افشان قدرت برای تامین انرژی الکتریکی در فضای باز، زیر خاک ، درون آب ، داخل ساختمان ، کانال های کابل کشی ، نیروگاه ها ، مصارف صنعتی ، در مراکز توزیع و  نیز شبکه های مصرف و در جایی که احتمال صدمات مکانیکی به کابل وجود ندارد استفاده می گردد.

کابل افشان در چند نوع تولید می شود؟

با صرف نظر از جنس و قطر، کابل های افشان در سه نوع مختلف شامل کابل افشان، کابل نیمه افشان

و کابل مفتولی تولید می شوند.

کابل های افشان چه ویژگی هایی دارند؟

کابل افشان قابلیت انعطاف پذیری دارد و می توان آن را خم کرده و به شکل دلخواه در آورد. این کابل هادر نقاط خشک و نمناک مصرف دارند.

همچنین این نوع کابل به راحتی نمی شکند و به نسبت به سایر کابل ها اعم از کابل مفتولی مقاوم تر است،کابل افشان از تعداد بسیار زیادی رشته های نازک هادی ساخته شده است.

به کابل های افشان کابل یا سیم نرم نیز گفته می شود. از این نوع کابل معمولا داخل منزل و یا در فواصل کوتاه می توان استفاده کرد.کابل های افشان نیز مانند کابل ها و سیم های مفتولی می تواند ولتاژی بین 300 تا 500 ولت را تحمل کند.

ما استخدامتان می کنیم، به صنعت ما بپیوندید

رایگان با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید