سیم افشان 1*2.5 البرز الکتریک آلیجی

سیم افشان با ابعاد 2.5×1 البرز الکتریک آلیجی با استفاده از یک هادی از جنس مس آنیل شده تولید شده است. همین ویژگی موجب شده این سیم از انعطاف پذیری بالاتری نسبت به سایرین بر خوردار بوده و گزینه مناسبی برای مواردی باشد که سیم در حرکت است. این سیم افشان البرز الکتریک آلیجی دارای ولتاژ نامی 450 تا 750 ولت است و همین ویژگی موجب شده بهترین گزینه برای نصب داخل وسایل برقی، حفاظت سیستم های روشنایی، محیط های خشک، دورن لوله ها و نیز داخل و روی گچ کاری ها باشد. روکش این سیم از جنس PVC است، این روکش موجب شده در حین آتش سوزی، حریق گسترش پیدا نکند.
این سیم افشان البرز الکترونیک آلیجی در دمای مابین 30 تا 80 درجه سانتی گراد قابل استفاده می باشد و در حالت شکل دهی دمایی در محدوده منفی 5 تا مثبت 70 درجه عمل می کند. در صورتی که دما از این محدوده خارج شود، ممکن است، عایق سیم تغییر حالت و کارایی خود را از دست بدهد. از سایر خصوصیات این سیم می توانیم به سطح مقطع 2.5 میلی متر، قطر خارجی 3.4 میلی متر و ضخامت عایق 0.8 میلی متر اشاره کنیم. حمایت از این شرکت تولیدی ایرانی که در طی این سالها با وجود تحریم ها، تولیدات مرغوب و یا کیفیت خود را افزایش داده است، می تواند در رونق اقتصاد ملی نقش به سزایی داشته باشد. 

برند

البرز الکتریک آلیجی

اصالت کالا

اصل و ساخت ایران

سال تولید

2022
_

مشخصات فنی

تعداد رشته

یک رشته

سایز

1 میلی متر مربع

جنس روکش

پی وی سی (PVC)

قطر رشته‌ها × تعداد رشته‌ها

0.22⨯50 میلی متر

کد کابلهای قدرت مطابق استاندار DIN/ VDE 0271/0276

NYAF

 UO/U ( ولتاژ بین هر رشته و زمین/ ولتاژ بین دو رشته)

450/750 ولت

میانگین قطر کلی
 

3.70 میلی متر میلی متر

_

مشخصات ساختمان کابل

جنس هادی
 

هادی مسی کلاس 5

نوع هادی

افشان ( کلاس 5 )

نوع محافظ کابل

معمولی

ضخامت عایق

0.8 میلی متر
_

استانداردها،تاییدیه ها و سایر مشخصات

وزن تقریبی

33 کیلوگرم در هر کیلومتر

استانداردها

ISIRI (607) 02

تاییدیه های داخلی

دارنده گواهینامه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سازمان ملی استاندارد ایران تایید صلاحیت از شرکت توزیع برق استان البرز، تهران،آذربایجان غربی،سمنان، یزد،آذربایجان شرقی،کرمانشاه،خراسان (رضوی)،کردستان،هرمزگان

تاییدیه های بین المللی

اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 17025 – ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 45001 گواهینامه کیفیت اتحادیه اروپا (CE) گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از موسسه (BUSINESS ASSESSMENT SERVICE)

برای دریافت قیمت به صورت لحظه ای در تمام ساعات شبانه روز کافیست با همکاران ما تماس بگیرید

(با توجه به متراژ درخواستی شما تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است )

مشخصات کلی

سیم افشان 2.5×1 یکی از پر فروش ترین محصولات صنعت سیم و کابل می باشد، این محصول از مس مرغوب با روکشی از جنس پی وی سی تولید می شود. سیم افشان 2.5×1 نت کابل کاملا استاندارد و دارای مقاومت بالایی در برابر نوسانات جریان برق می باشد. این محصول از گروه سیم افشان به سبب تولید با هادی از جنس مس آنیل شده دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد در نتیجه جهت موارد مصرف با جابه جایی یا حرکت مناسب است. در تولید این محصول تلاش بر این بوده است که در کنار کیفیت بالا، قیمت سیم افشان 2.5×1 نیز کاملا منصفانه تعیین می شود. این سیم در کلاف های 100 متری و در رنگ بندی های مختلف تولید و عرضه می شود.

ویژگی های سیم افشان 2.5×1

ویژگی های سیم افشان 2.5*1سیم افشان 2.5×1 با هادی از جنس مس آنیل شده تولید شده است، جنس روکش این سیم پی وی سی می باشد. سطح مقطع این سیم 2.5 میلی متر مربع و قطر خارجی آن 3.4 میلی متر می باشد و ضخامت عایق آن نیز چیزی در حدود 0.8 میلی متر است. هادی این سیم در ابتدا مفتول مسی 8 میلی متری است که به قطر های نازک تر تبدیل می شود، رشته های نازک شده بر اساس استاندارد در هم تابیده می شوند. رشته های سیم نازک مسی به تعداد مشخص در کنار هم قرار می گیرند و در نتیجه، سیم افشان2.5×1 تولید می شود، تعداد این رشته ها برای سیم 2.5، برابر 50 تا 52 رشته می باشد که با در کنار هم قرار گرفتن این رشته ها با سطح مقطع 0.24 میلی متر، سیم افشان 2.5×1 را تشکیل می دهند.در حالت نصب ثابت از سیم افشان 2.5×1 می توان در دمایی بین 30 درجه منفی تا 80 درجه مثبت استفاده کرد. همچنین در حالت خمش یا شکل دهی این محدوده بین منفی 5 تا مثبت 70 کاهش می یابد. استفاده از این سیم در دماهایی خارج از اعداد اعلام شده باعث می شود عایق سیم تغییر حالت دهد و کارایی خود را از دست بدهد. ولتاژ نامی این محصول در حدود 450 تا 750 ولت می باشد. این محصول مشابه سایر سیم های افشان در حلقه های 100 متری بسته بندی می شود. تولیدات این محصول در رنگ های آبی، قرمز، سبز، زرد، قهوه ای،مشکی و … می باشد.

برای دریافت قیمت به صورت لحظه ای در تمام ساعات شبانه روز کافیست با همکاران ما تماس بگیرید

(با توجه به متراژ درخواستی شما تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است )

کاربرد سیم افشان 2.5×1

کاربرد سیم افشان 2.5*1

سیم افشان 2.5×1 همانند سایر سیم و کابل های تولیدی جهت انتقال جریان الکتریکی تولید می شود. استفاده از رسانای افشان و عایق در این محصول، سبب ایجاد انعطاف پذیری بالای آن شده است. یکی از علت های استفاده سیم های افشان در سیم کشی ساختمان ها انعطاف بالای آن ها است. کاربرد سیم افشان 2.5×1 یا همان سیم قابل انعطاف در درون وسایل برقی، وسیله های برقی خانگی می باشد. همچنین جهت حفاظت از سیستم های روشنایی در محیط های خشک، در لوله ها، در زیر گچ درون لوله های خرطومی و روی گچ به کار برده می شود.  از سیم افشان 2.5×1 برای سیم کشی داخلی ساختمان های اداری و مسکونی و در درون تابلو های برق در زمانی که نیاز به انعطاف بیشتری است و در کل در مکان های خشک استفاده می شود. در هنگام استفاده از سیم افشان درون دیوار توجه داشته باشید که فقط باید در درون لوله های خرطومی قرار گیرند و توصیه نمی شود که استفاده از این محصول به صورت مستقیم روی دیوار انجام شود. پوشش گچ بر روی دیوار پوشش مناسب تری می باشد. استفاده از سیم افشان به صورت مستقیم بر روی سینی های کابل، کانال کابل کشی و مخازن مجاز نیست.

قیمت سیم افشان 2.5×1

قیمت سیم افشان 2.5*1

سیم افشان 2.5×1 یکی از پر فروش ترین های گروه سیم افشان می باشد که طیف متنوعی از مشتریان را به خود اختصاص می دهد. قیمت سیم افشان 2.5×1 با توجه به میزان مس مصرفی در آن محاسبه می شود. در نظر داشته باشید یکی از مواردی که احتمال دارد تقلب در تولیدات سیم در آن صورت گیرد، میزان خلوص مس می باشد، خلوص مس مصرفی در تهیه سیم ها بسیار حائز اهمیت می باشد که تاثیر بسیاری در قیمت خواهد داشت. گاهی می توان با مشاهده، به صورت تقریبی تشخیص داد که آیا خلوص استاندارد باید کاملا درخشان و رنگ زرد مس را داشته باشد، اگر تیرگی یا خطوطی تیره رنگ در هادی مس مشاهده کنید بدین معناست که در آن آهن وجود دارد، در نتیجه خلوص آن پایین تر از حد استاندارد می باشد.

برای دریافت قیمت به صورت لحظه ای در تمام ساعات شبانه روز کافیست با همکاران ما تماس بگیرید

(با توجه به متراژ درخواستی شما تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است )

❤️ برای مشاهده نظر خریداران ، آشنایی با محیط کارخانه ، نمایندگی های فروش و اطلاع از آخرین تخفیف ها و پیشنهادها با شبکه های اجتماعی ما بپیوندید . ❤️

_

لینک های مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید