سیم افشان 1*1 البرز الکتریک آلیجی

سیم افشان البرز الکتریک آلیجی با ابعاد 1×1 یکی از مناسب ترین سیم های این برند معروف است که بر اساس آخرین استاندارد های روز دنیا طراحی و تولید شده است. سطح مقطع این سیم 1 میلی متر مربع می باشد. این ابعاد مناسب موجب شده خطر حریق و آتش سوزی وجود نداشته باشد. بر طبق آمار ارائه شده حدود 50% از مشکلات مربوط به آتش سوزی ناشی از سیم های بی کیفیت و غیر استاندارد اتفاق می افتد، اما این سیم افشان البرز الکترونیک استاندارد با سطح مقطع مناسب می تواند خطر آتش را به حداقل کاهش دهد. این سیم افشان جایگزین بسیار خوبی برای سیم های قدیمی و غیر استاندارد خواهد بود.

سیم افشان 1×1 از جنس مس آنیل شده یا انعطاف پذیر(گروه 5) تولید شده است.همچنین روکش سیم از جنس pvc تولید می شود. از سایر خصوصیات این سیم افشان می توانیم به قطر خارجی 2.4 میلی متر، ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت و نیز ضخامت عایق 0.6 میلی متر اشاره کنیم. این سیم قابلیت نصب در انواع محیط ها را دارا می باشد. می توان از آن درون لوله ها، زیر گچ و در لوله های خورطومی استفاده نمود. به یاد داشته باشید استفاده از این سیم بر روی سینی کابل و کانال کابل کشی و مخازن ممنوع است. حداقل دمای مناسب برای این سیم منفی 30 درجه و بیشترین دمای قابل تحمل مثبت 80 درجه است. تعداد هادی های این محصول یک عدد تعین شده است.

برند

البرز الکتریک آلیجی

اصالت کالا

اصل و ساخت ایران

سال تولید

2022
_

مشخصات فنی

تعداد رشته

24 رشته یک سیم

سایز

1 میلی متر مربع

جنس روکش

پی وی سی (PVC)

قطر رشته‌ها × تعداد رشته‌ها

0.20⨯24 میلی متر

کد کابلهای قدرت مطابق استاندار DIN/ VDE 0271/0276

NYAF

 UO/U ( ولتاژ بین هر رشته و زمین/ ولتاژ بین دو رشته)

300/500 ولت

میانگین قطر کلی
 

2.6 میلی متر

_

مشخصات ساختمان کابل

جنس هادی
 

هادی مسی کلاس 5

نوع هادی

افشان ( کلاس 5 )

نوع محافظ کابل

معمولی

ضخامت عایق

0.7 میلی متر
_

استانداردها،تاییدیه ها و سایر مشخصات

وزن تقریبی

15 کیلوگرم در هر کیلومتر

استانداردها

ISIRI 607

02 BS 6004

IEC 227

تاییدیه های داخلی

تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران و توانیر

تاییدیه های بین المللی

KEMA

IS0 45001:2018 IS0

10004:2012

ISO 9001:2015 از TUVNord

برای دریافت قیمت به صورت لحظه ای در تمام ساعات شبانه روز کافیست با همکاران ما تماس بگیرید

(با توجه به متراژ درخواستی شما تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است )

مشخصات کلی

سیم افشان 1×1 البرز الکتریک آلیجی جزء محصولاتی است که با بکارگیری تکنولوژی روز و محصولات بسیار مرغوب توانسته انواع گواهینامه و استانداردهای ملی و جهانی را بدست آورد. تولیدات نت کابل از جمله سیم افشان توسط کارشناسان مورد نظارت قرار می گیرد و تست و آزایش های مورد نیاز روی آنها صورت می گیرد. سیم افشان 1×1 دارای هادی از جنس مس آنیل شده می باشد. سطح مقطع آن 1 میلیمترمربع ، ولتاژ نامی 450/750 ولت و جنس عایق pvc  با ضخامتی برابر 0.6 میلیمتر می باشد. قیمت سیم افشان 1×1 البرز الکتریک آلیجی همانند سایر سیم های افشان متاثر از میزان مس مصرفی در آن می باشد. امکان مشاهده قیمت در سایت فراهم می باشد.

ویژگی های سیم افشان 1×1

ویژگی های سیم افشان 1*1

سیم افشان 1×1 البرز الکتریک آلیجی تولید شده از مس آنیل شده یا همان انعطاف پذیر است. در حقیقت رشته های نازکی از فلز مس هستند که در کنار هم قرار گرفته اند. سطح مقطع این محصول یک میلیمتر مربع می باشد. همچنین روکش سیم از جنس pvc است. عایق پی وی سی از رشته های مس درون سیم محافظت می نماید. قطر خارجی 2.4 میلیمتر و ولتاژ نامی سیم افشان 1×1 برابر 300 تا 500 ولت است. ضخامت عایق 0.6 میلیمتر می باشد. در مورد تحمل دمایی این محصول باید بیان کرد که کمترین دمای مناسب برای آن سی درجه منفی و بالاترین دمای قابل تحمل برای سیم افشان 1*1 برابر 80 درجه مثبت است. دقت وتوجه داشته باشید که دماهای اعلام شده در حالت شکل دهی یا خمیده عددی بین منفی 5 درجه الی مثبت 70 درجه خواهد بود.

سیم های افشان در کلاف های صدمتری تولید و توزیع می شود. وزن هر حلقه 100 متری سیم 1×1 حدود 1.420 کیلوگرم می باشد. فروش سیم افشان 1×1 در متراژهای مورد نیاز مصرف کنندگان امکان پذیر است. رنگ عایق سیم های افشان مطابق با استانداردهای تعریف شده جهت مصارف مختلف می بایست متفاوت باشد، در نتیجه روکش این محصول در رمگ های مختلف تولید شده است، رنگ های سیم افشان 1×1 شامل آبی، قرمز، زرد، سبز، مشکی و قهوه ای می باشد.

برای دریافت قیمت به صورت لحظه ای در تمام ساعات شبانه روز کافیست با همکاران ما تماس بگیرید

(با توجه به متراژ درخواستی شما تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است )

کاربرد سیم افشان 1×1

کاربرد سیم افشان 1*1

بیشترین کاربرد سیم افشان 1×1 در مصارف عمومی و روزمره افراد، ساختمان های مسکونی در شهرها و روستاها و همچنین در صنایع خودرو سازی می باشد. نوع هادی سیم افشان 1×1 به نوعی است که امکان انعطاف پذیری بالا جهت استفاده در خمش ها را فراهم می کند. همچنین از این سیم در فضاهای کوچک می توان استفاده کرد. توانایی بسیار خوب سیم های افشان در عبور جریان الکتریسیته یکی از دلایل کاربردهای فراوان آن است، این سیم قابلیت استفاده در انواع محیط ها را دارا می باشد. همچنین این محصول از مقاومت بالایی در برابر نوسانات جریان برق برخوردار است. جهت مصارف خانگی می توان سیم و بافه مرغوب را انتخاب کرد و خطر بروز آتش سوزی را بسیار کاهش داد. می توان با محاسبه میزان جریان مصرفی جهت قسمت های مختلف ساختمان ها مناسب ترین و ارزان ترین محصول را انتخاب و استفاده کرد. استفاده از سیم افشان در داخل وسایل برقی، جهت محافظت از سیستمهای روشنایی، اتصالات مدارهای روشنایی و در محیط های خشک همانند درون لوله ها و روی گچ مناسب می باشد. جهت استفاده در زیر گچ ضروری است که از لوله های خرطومی استاندارد، کانال های بسته و یا دیگرابزار محافظتی استفاده صورت گیرد. استفاده از این نوع سیم به صورت مستقیم روی سینی کابل ، کانال های کابل کشی و مخازن مجاز نمی باشد.

قیمت سیم افشان 1×1

کاربرد سیم افشان 1*1

در صورتی که قصد خرید سیم افشان 1×1 را داشته باشید به طور قطع با قیمت های متفاوتی روبرو خواهید شد. طبق آمارهای گزارش شده، درصد بالایی از حریق های ساختمان ها ناشی از استفاده نادرست و غیراستاندارد از برق می باشد. در حقیقت مشکلات مربوط به سیم و کابل های بی کیفیت و غیراستاندارد تا 50 درصد می تواند عامل بروز اینگونه آتش سوزی ها باشد. در نتیجه استفاده از سیم با برند معتبر که براساس استاندارد تولید شده باشد کاملا ضروری است.

پایین بودن قیمت سیم افشان 1×1 گاهی می تواند نشان از عدم استاندارد و مرغوبیتش باشد. در حقیقت سودجویان با تولیدات غیراستاندارد و بدون نظارت سعی در کاهش هزینه ها و قیمت نهایی جهت جلب نظر خریدار دارند.یکی از عوامل بسیار مهم و موثر در کیفیت و به طبع در قیمت، خلوص مس مصرفی در تولید می باشد. استفاده از آهن در سیم خطوط و رگه های سیاه روی قسمت هادی سیم ایجاد میکند که با کمی دقت به رنگ و ظاهر رسانای سیم می توان تا حد قابل قبولی به تشخیص دست یافت.

برای دریافت قیمت به صورت لحظه ای در تمام ساعات شبانه روز کافیست با همکاران ما تماس بگیرید

(با توجه به متراژ درخواستی شما تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است )

❤️ برای مشاهده نظر خریداران ، آشنایی با محیط کارخانه ، نمایندگی های فروش و اطلاع از آخرین تخفیف ها و پیشنهادها با شبکه های اجتماعی ما بپیوندید . ❤️

_

لینک های مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید